Říjen 2012

Králova přízeň (The Other Boleyn Girl)

27. října 2012 v 19:59 | Ronnie

Režie: Justin Chadwick
Hrají: Natalie Portman - Anne Boleyn, Scarlett Johansson - Mary Boleyn, Eric Bana - Henry Tudor, Jim Sturgess - George Boleyn, Mark Rylance - Sir Thomas Boleyn, Kristin Scott Thomas - Lady Elizabeth Boleyn, David Morrissey - The Duke of Norfolk, Benedict Cumberbatch - William Carey, Ana Torrent - Katherine of Aragon, Eddie Redmayne - William Stafford
Žánr: drama, romantický, historický, životopisný
Rok: 2008
Délka: 111 minut
Země: Velká Británie


Historický výpravný velkofilm Králova přízeň se odehrává na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se odvíjejí na pozadí událostí, které odstartovaly anglickou reformaci. Strhující příběh plný lásky, touhy a intrik vypráví o vztahu dvou sester, Anny (Natalie Portman) a Mary (Scarlett Johansson) Boleynových, které bojují o přízeň krále (Eric Bana). Život mladičké Mary je lemován rozhodnutími jejího otce a strýce. Ve chvíli, kdy se král začne ohlížet po milence, mají Boleynovi v ohni hned dvě želízka. Jejich cestu vzhůru po společenském žebříčku nesmí nic ohrozit. V dobách, kdy o osudu žen rozhodovala rodina, Mary následovala pravidla a Anna se rozhodla vzepřít. Touží zvítězit nejen nad svou sestrou, ale i nad samotnou Kateřinou Aragonskou. Chce se stát královnou Anglie.
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

The Crime Thriller Awards 2012

25. října 2012 v 20:49 | Ronnie |  Videos
Na YouTube se objevil sestřih z The Crime Thriller Awards 2012. Můžeme vidět všechny záběry, kde se objevil Benedict Cumberbatch a jeho kolegové ze seriálu Sherlock a filmu Jeden musí z kola ven.


Nejlepší Benedictova hláška: (19:23) Emmys, what Emmys?
:D


The Crime Thriller Awards

22. října 2012 v 19:29 | Ronnie |  Public events 2012
www.cumberbatched-it.net
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)


TV tip - 20.října 2012

20. října 2012 v 11:39 | Ronnie |  TV tips
Sobota 20.října 2012 22:50, ČT 2
Čtyři lvi

Agilní Omar (Riz Ahmed) a trochu pomalejší Waj (Kavan Novak) jedou na výcvik do teroristického tréninkového tábora do Pákistánu, ale po čase jsou odtud vyhozeni pro neschopnost. Dalšími členy teroristické buňky jsou bílý muslim Barry (Nigel Lindsay) a magor Faisal (Adeel Akhtar), který umí sestrojit bombu a rozhodne se vytrénovat vrány, aby se staly nosiči bomb. Pátým členem je Hassan (Arsher Ali), ale ten dlouho nevydrží - při tréninku sám sebe usmrtí.

Benedict Cumberbatch wins Best Actor at The Crime Thriller Awards 2012

19. října 2012 v 19:39 | Ronnie |  News

18. října 2012 proběhl další ročník předávání cen The Crime Thriller Awards v Grosvenor House Hotel. Seriál Sherlock BBC měl 4 nominace, z kterých 3 proměnil. Benedict Cumberbatch vyhrál v kategorii Best Actor Dagger, Martin Freeman v Supporting Actor Dagger a celá druhá série tohoto seríálu získala cenu TV Dagger. Nominovaná byla i Una Stubbs, ale bohužel ji porazila Kelly Macdonald. Cenu The Film Dagger si odnesl film Jeden musí z kola ven (Tinker Tailor Soldier Spy).

Britové se mohou 23. října těšit na záznam z předávání cen, který bude vysílat kanál ITV3.

Ghent Film Festival

18. října 2012 v 19:29 | Ronnie |  Photoshoots 2012
www.benedictcumberbatch.co.uk
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Palace to Palace London Bike Ride (photos)

17. října 2012 v 19:19 | Ronnie |  Public events 2012
www.benedictcumberbatch.co.uk
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Contact

17. října 2012 v 18:40 | Ronnie
Máte nějaký dotaz týkající se Benedicta Cuberbatche nebo tohoto blogu? Chcete z této stránky odebírat novinky nebo máte aktuální informace o Cumberbatchovi, na které byste mě rádi upozornili? Máte nějaké připomínky, otázky apod.? Funguje na blogu vše správně (videa, klikací ikony)?

Své dotazy a připomínky napište:
○ do komentářů (prosím, připište svůj e-mail, abych vám mohla odepsat)
○ na email: ronnie-blog@seznam.cz