Červenec 2013

The Fifth Estate - Stills 0.2

31. července 2013 v 18:05 | Ronnie |  The Fifth Estate
www.cumberbatched-it.net
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Junior SCREEN - Benedict Cumberbatch Special - July 2013

31. července 2013 v 18:05 | Ronnie |  Scans 2013
www.cumberbatched-it.net
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Thank You Message from Benedict Cumberbatch

29. července 2013 v 20:49 | Ronnie |  News

Přání všeho nejlepšího k Benedictovým 37. narozeninám byl plný blog, tumblr, twitter a jiné sociální sítě. A tak Ben poslal všem gratulantům toto poděkování. Do češtiny Benův vzkaz skvěle přeložila Petra (i-am-sherlocked.blog.cz), takže pokud nejste zběhlí v angličtině, doporučuji si ho přečíst zde.

Dear Fans

Thank you from the bottom of my heart for donating to this most wonderful cause. I cannot express how deeply moved I am by your generosity and this most wonderful outcome of you being my fans. I couldn't ask for a better present from better fans.
Although I did receive hundreds! And hundreds and hundreds!! Cards, paintings, foods, clothes, cups, fans, bags and hundreds and hundreds of amazing letters and messages of love and best wishes for a happy birthday. Your YouTube videos and twitter messages that got through to me were also incredibly touching. I'm soo grateful to all those people who gave me those presents and cards and those messages.
And it may be cheeky after such efforts and generosity… but could I make a request? Could you please put the time and energy, money and effort you put into those gifts, cards and messages to me into doing good for someone else? I am of course taking my inspiration from fans who donated to Myeloma UK. But it doesn't have to be money, perhaps it's just a bit of your time or a simple gesture of kindness… anyway if it makes me sound ungrateful for what you gave me please forgive my rudeness. I simply think if the number of people who threw love my way did so to people that need it far more than me, that would be a wonderful feeling for us all to have on my birthday.
I had such an amazing day and weekend to celebrate an extraordinary year and with great excitement about what the future holds. Many, many thanks to you wherever you are in the world. I hope you all have a great year too.

All my love
Benedict
X

NHK Interview

28. července 2013 v 11:49 | Ronnie |  TV Appearances

Gary Oldman to Direct Flying Horse

26. července 2013 v 11:59 | Ronnie |  News

Gary Oldman - britský herec známý z filmů jako jsou Harry Potter, Temný rytíř nebo Jeden musí z kola ven - se rozhodl, že se opět po 17 letech vrátí na místo režiséra. Rád by natočil snímek Flying Horse, který by pojednával o Eadweardu Muybridgeovi. Tento fotograf a vynálezce je znám díky svým výtvorům zoopraxiskopu a kinematoskopu, což je přístroj který zobrazuje pohyblivé obrázky. Muybridge ovlivnil svými vynálezy vznik filmu, a právě o jeho práci, ale především o aféře s Harrym Larkynsem, který udržoval poměr s Eadweardovou ženou, chce Oldman natočit toto životopisné drama. Do hlavní role počítá s Ralphem Fiennesem (Harry Potter, Anglický pacient, Schindlerův seznam) a postavu Harryho Larkynse by rád nabídl Benedictu Cumberbatchovi. Zda-li nabídku přijme se zatím neví, především z důvodu, že natáčení proběhne ve stejnou dobu jako Crimson Peak, kde britský herec již podepsal smlouvu. Ale kdo ví, třeba se natáčení posune a Benedict Cumberbatch se snímku Flying Horse zúčastní.

19.7. 2013 - Arriving at Ibiza Airport

22. července 2013 v 11:49 | Ronnie |  Paparazzi 2013
www.laineygossip.com
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Comic Con 2013 - Video Message

21. července 2013 v 20:29 | Ronnie |  Videos
Jak asi víte, letos poprvé se na známý Comic-Con dostal i Sherlock BBC. Přítomni jsou Steven Moffat, Mark Gatiss a Sue Vertue. Benedict Cumberbatch ani Martin Freeman se bohužel nemohli dostavit, a tak natočili krátké video, kde Ben (když zjistí o čem má mluvit :D ) "vysvětlí", jak Sherlock přežil. Rozhodně se podívejte, stojí to za to :D


Star Trek Into Darkness Event at The Ritz Carlton in Tokyo

20. července 2013 v 11:39 | Ronnie |  Public events 2013
www.cumberbatched-it.net
(kliknutím na obrázek se dostanete do galerie)

Happy 37th Birthday

19. července 2013 v 11:19 | Ronnie |  Blog
Milý Bene,
určitě jsi si vědom, že dnes jsou tvé 37. narozeniny. Fanoušci z celého světa Ti přejí vše nejlepší a já k nim připojuji své gratulace. Ale co Ti mám popřát, kromě toho "všeho nejlepšího"? Bohužel Tě neznám osobně, a tak nedokážu říct, co by sis tak mohl přát. Ale jedno vím jistě - jsi skvělý herec a přinášíš radost všem svým fanouškům. A proto Ti přeji dobré přátelé, šťastný život a spoustu dalších skvělých rolí, protože díky nim je to zároveň dárek i pro nás. Všechno nejlepší!

Ronnie

Benedict Cumberbatch nominated for Emmy

18. července 2013 v 18:29 | Ronnie |  News

Dnes ráno byly vyhlášeny nominace na cenu Emmy. Benedict Cumberbatch je nominován v kategorii Lead Actor in a Miniseries or Movie za postavu Christophera Tietjense (Parade's End). O cenu bude bojovat s Mattem Damonem, Michaelem Douglasem, Toby Jonesem a Al Pacinem. Ceremoniál se uskuteční 22. září 2013.

Záznam z vyhlášení najdete zde.