Blog

Návrat?

9. února 2016 v 19:02 | Ronnie
Zdravím všechny fanoušky britského herce Benedicta Cumberbatche!

Moje nepřítomnost trvá už nějakou dobu, a tak se chci zeptat, zda-li znovu-obnovení této webovky by někoho potěšilo nebo by dokonce bylo vítáno. Celá galerie, na kterou jsem vždy v článcích odkazovala byla bohužel zrušena, ale cílem této stránky by bylo spíš překládat různé rozhovory a informovat o novinkách.

Takže se chci jen zeptat, zda-li by to mělo cenu. Pište, prosím, do komentářů a předem díky za jakékoliv dotazy a připomínky.

Vaše Ronnie

Happy 1st Birthday

8. srpna 2013 v 22:09 | Ronnie

Nedávno jsme oslavili narozeniny Benedicta a teď je na řadě tento blog. Slaví své první narozeniny a já osobně doufám, že jich ještě několik zažije. Rok utekl jak voda. Ačkoli jsem nestihla vše, co jsem zde chtěla udělat (ano, filmografie a galerie stále nejsou hotové), byl to rozhodně podařený rok. Ze všeho nejdůležitější ale je, že jsem se seznámila s vámi, mými oblíbenými stránkami, a jsem vám za to vděčná. Ať tu jsme řadu dalších let!
Ronnie

Happy 37th Birthday

19. července 2013 v 11:19 | Ronnie
Milý Bene,
určitě jsi si vědom, že dnes jsou tvé 37. narozeniny. Fanoušci z celého světa Ti přejí vše nejlepší a já k nim připojuji své gratulace. Ale co Ti mám popřát, kromě toho "všeho nejlepšího"? Bohužel Tě neznám osobně, a tak nedokážu říct, co by sis tak mohl přát. Ale jedno vím jistě - jsi skvělý herec a přinášíš radost všem svým fanouškům. A proto Ti přeji dobré přátelé, šťastný život a spoustu dalších skvělých rolí, protože díky nim je to zároveň dárek i pro nás. Všechno nejlepší!

Ronnie

Happy New Year!

31. prosince 2012 v 22:59 | Ronnie

Ráda bych vám popřála krásný a alespoň trochu šťastný rok 2013! Když se ohlédnu na rok 2012, nemůžu si stěžovat. Rok 2012 bude pro mě navždy rokem, kdy jsem si založila tenhle blog a díky tomu jsem se seznámila s vámi, za což jsem vděčná. Ať jde o mé oblíbené stránky nebo jen obyčejné návštěvníky, jsem ráda, že jste tyto stránky navštěvovali a možná se sem i rádi vraceli. A tak doufám, že příští rok bude minimálně stejně tak skvělý jako ten, co je skoro už za námi. Hezky to oslavte ;) Například jako Benedict v tomhle videu (0.14 - 0:37) :D

Ronnie

Krásné Vánoce!

24. prosince 2012 v 14:49 | Ronnie

Ráda bych všem mým spřáteleným stránkám i všem návštěvníkům popřála krásné Vánoce. Ať se vše vydaří a hlavně ať si to pořádně užijete :)

Filmography - update

20. srpna 2012 v 18:50 | Ronnie
Konečně se mi povedlo dodělat seznam všech filmů, seriálů, reklam atd., ve kterých se Benedict objevil. Takže teď, když kliknete ve volitelném horní boxu na Filmography, tak vás nečeká pouhá věta coming soon, která tam do včerejšího dne byla, ale hotový seznam. Během několika měsíců (ano, potrvá to dlouho) doplním všechny informace o filmech.
Ronnie

Vítejte!

8. srpna 2012 v 19:20 | Ronnie
Ráda bych všechny přivítala na nově založeném blogu o Benedictovi Cumberbatchovi. Tento britský herec je především známý jako detektivní konzultant ze seriálu Sherlock, ale mohli jste ho vidět i ve filmech jako Jeden musí z kola ven, Válečný kůň nebo TV film Hawking.
Na těchto stránkách se budu snažit co nejdříve doplnit všechny informace. Doufám, že se vám tyto stránky budou líbit a že se sem budete rádi vracet.
 
 

Reklama