News

Benedict Cumberbatch namluví dokument "Naples 44"

16. března 2016 v 11:58 | Ronnie

Herec nominovaný na Oscara přivede k životu Neapol, jež byla během druhé světové války okupována nacisty.

Na Oscara nominovaný herec Benedict Cumberbatch podepsal smlouvu na nahrání komentáře k novému dokumentu, který se zaměří na stinné stránky života v Neapoli a následné osvobození města od nadvlády nacistů v dobách druhé světové války.

Francesco Patierno se ujme jak režie, tak scénaře, jenž bude napsán podle předlohy válečného deníku Normana Lewise Naples '44 (Neapol '44). Dokument se bude skládat jak z archivních záběrů, tak z několika scén ze slavných filmů, které byly v tomto městě natočeny.

Lewis je považován za jednoho z nejlepších britských spisovatelů, zaměřuje se na cestování a dílo Naples '44 je jeho nejvýznamnější. Kniha odhaluje poválečný příběh vyčerpané Neapole, kde pracující třída stojí bok po boku se šlechtou. Lewis popisuje velmi lidským pohledem důsledky, jež válka měla na každodenní život, a také na houževnatost a usílí lidí.

Dokument bude uveden v celovečerním formátu se stopáží kolem 80 minut a s jeho dokončením se počítá v druhé polovině tohoto roku.

(překlad) zdroj

Vote for GQ Readers’ Best-Dressed Man 2014

29. září 2013 v 20:00 | Ronnie

Každý rok vyhlašuje GQ.co.uk anketu Best-Dressed Man (Nejlépe oblékaný muž). Fanoušci tak mohou vybírat ze stovky britských a irských herců. Obhájí svoje prvenství z minulého roku Tom Hiddleston, který v minulém ročníku porazil s velkým náskokem Roberta Pattinsona, nebo toto ocenění získá někdo jiný? Spolu s Benedictem Cumberbatchem jsou nominováni i jeho herečtí kolegové, jako jsou například Chiwetel Ejiotor, Michael Fassbender (12 Years a Slave), Colin Firth, Gary Oldman, Tom Hardy (Jeden musí z kola ven) a Martin Freeman (Sherlock). Hlasovat můžete ZDE do 15. listopadu. Celý žebříček najdete tady.

Benedict Cumberbatch Exits 'Crimson Peak'

22. srpna 2013 v 18:39 | Ronnie

The Hollywood Reporter včera oznámil odchod Benedicta Cumberbatche z hororu Crimson Peak režiséra Guillerma del Tora. Herec opustil tento projekt z neznámých důvodů, podle zdrojů s tím nemá jeho nabitý program nic společného. Ostatní herci zůstávají - Charlie Hunnam, Jessica Chastain a Mia Wasikowska, která nahradila Emmu Stone. Natáčení a Benedictová účast v projektu Flying Horse (článek zde) je díky tomu trochu jistější.

Vote in the Anglo Fan Favorites Tournament

18. srpna 2013 v 19:59 | Ronnie

Takže, BBC America pořádá soutěž oblíbených britských herců. Ve druhém semifinále se proti sobě postavili Benedict Cumberbatch a Alan Rickman a k překvapení všech Cumberbodies vyhrává profesor Snape. Alan Rickman už dříve vyhrál. Bude se historie opakovat nebo se do finále tentokrát dostane Benedict? Hlasovat můžete ZDE.

Benedict with Family in a Restaurant

7. srpna 2013 v 17:29 | Ronnie

Tohle se mi vážně líbí, a tak jsem se to pro vás rozhodla přeložit. Blogerka z millions88.tumblr.com měla takové štěstí, že Benedicta potkala v restauraci, kde pracuje. Článek v angličtině najdete tady.

Takže, dnes přišel ke mně do práce Benedict Cumberbatch se svými rodiči (kteří jsou pravidelní návštěvníci naší restaurace) na oběd. Poslední dobou k nám pár celebrit zavítalo, a abych byla upřímná, musím říct, že většinou jsou docela neomalení. Ale Benedict byl tak milý. A tím myslím opravdu, opravdu milý. Byl slušný a povídal si se mnou a druhou číšnicí, která je také obsluhovala. Byl velmi příjemný, a když se mě jeho mamka zeptala, jestli zde budu pracovat dlouhodobě, skončili jsme u konverzace o vysoké. Benedict řekl, že SAOS (univerzita, kde budu studovat) je skvělá a ohromilo ho, že jsem se tam dostala. Také měl s sebou scénář, který mezi chody pročítal.

Ještě předtím než odešli, přisel za mnou a mou kolegyní, aby nám poděkoval za skvělé jídlo. Byl vážně nejmilejší a nejsladší celebrita, kterou jsme kdy v restauraci měli, a vrátil mi mou víru v lidskost: Jen to, že jste celebrita, neznamená, že máte právo chovat se neurvale a pohrdavě k lidem, které považujete za "spodinu" - postoj, který často zaujímají ostatní zákazníci. Ben byl skutečný muž, který měl tu snahu být milý, a to bylo velice oceněno.

Předtím jsem ho obdivovala jako herce, ale myslím, že teď se považuji za fanouška.

PS. Ve skutečnosti je velmi hezký!

Benedict Cumberbatch Joins Penguins of Madagascar

6. srpna 2013 v 13:19 | Ronnie

DreamWorks připravuje další projekt, a to spin-off k populárnímu Madagaskaru - Tučňáci z Madagaskaru. Pod stejným názvem běží seriál na stanici Nickelodeon, ale tvůrci se rozhodli, že slavní tučňáčí agenti si zaslouží celovečerní film. Do štábu se tak vrací všichni z původní trilogie - režisér Simon J. Smith, scénáristé Michael Colton a John Aboud a producenti Mireille Soria, Tom McGrath a Eric Darnell. Co nás ale zajímá nejvíc, je obsazení dabérů. Nové informace potvrzují, že se můžeme těšit na Johna Malkoviche a Benedicta Cumberbatche. Podle The Wrap Malkovich namluví postavu okouzlujícího padoucha, zatímco Cumberbatch nadabuje vysoce postaveného zvířecího agenta CIA. Předpokládaná premiéra v USA je 27. března 2015.

Matt Damon Accepts Benedict Cumberbatch's Man Crush

5. srpna 2013 v 11:29 | Ronnie

Nedávno Benedict Cumberbatch poskytl rozhovor, ve kterém mluvil o nominaci na Emmy. Zmínil se, že je velkým fanouškem Matta Damona, který je nominován ve stejné kategorii, a že by s ním rád někdy šel ven.

"Do you have Matt's number? Can you pass along a message, and tell him that Benedict is a big fan and would like to hang? That would be brilliant."

No a tady najdete Mattovu reakci, kde souhlasí s tím, že by rád šel s Benedictem na pivo ;).
Omlouvám se, ale video sem nejde vložit :(

Thank You Message from Benedict Cumberbatch

29. července 2013 v 20:49 | Ronnie

Přání všeho nejlepšího k Benedictovým 37. narozeninám byl plný blog, tumblr, twitter a jiné sociální sítě. A tak Ben poslal všem gratulantům toto poděkování. Do češtiny Benův vzkaz skvěle přeložila Petra (i-am-sherlocked.blog.cz), takže pokud nejste zběhlí v angličtině, doporučuji si ho přečíst zde.

Dear Fans

Thank you from the bottom of my heart for donating to this most wonderful cause. I cannot express how deeply moved I am by your generosity and this most wonderful outcome of you being my fans. I couldn't ask for a better present from better fans.
Although I did receive hundreds! And hundreds and hundreds!! Cards, paintings, foods, clothes, cups, fans, bags and hundreds and hundreds of amazing letters and messages of love and best wishes for a happy birthday. Your YouTube videos and twitter messages that got through to me were also incredibly touching. I'm soo grateful to all those people who gave me those presents and cards and those messages.
And it may be cheeky after such efforts and generosity… but could I make a request? Could you please put the time and energy, money and effort you put into those gifts, cards and messages to me into doing good for someone else? I am of course taking my inspiration from fans who donated to Myeloma UK. But it doesn't have to be money, perhaps it's just a bit of your time or a simple gesture of kindness… anyway if it makes me sound ungrateful for what you gave me please forgive my rudeness. I simply think if the number of people who threw love my way did so to people that need it far more than me, that would be a wonderful feeling for us all to have on my birthday.
I had such an amazing day and weekend to celebrate an extraordinary year and with great excitement about what the future holds. Many, many thanks to you wherever you are in the world. I hope you all have a great year too.

All my love
Benedict
X

Gary Oldman to Direct Flying Horse

26. července 2013 v 11:59 | Ronnie

Gary Oldman - britský herec známý z filmů jako jsou Harry Potter, Temný rytíř nebo Jeden musí z kola ven - se rozhodl, že se opět po 17 letech vrátí na místo režiséra. Rád by natočil snímek Flying Horse, který by pojednával o Eadweardu Muybridgeovi. Tento fotograf a vynálezce je znám díky svým výtvorům zoopraxiskopu a kinematoskopu, což je přístroj který zobrazuje pohyblivé obrázky. Muybridge ovlivnil svými vynálezy vznik filmu, a právě o jeho práci, ale především o aféře s Harrym Larkynsem, který udržoval poměr s Eadweardovou ženou, chce Oldman natočit toto životopisné drama. Do hlavní role počítá s Ralphem Fiennesem (Harry Potter, Anglický pacient, Schindlerův seznam) a postavu Harryho Larkynse by rád nabídl Benedictu Cumberbatchovi. Zda-li nabídku přijme se zatím neví, především z důvodu, že natáčení proběhne ve stejnou dobu jako Crimson Peak, kde britský herec již podepsal smlouvu. Ale kdo ví, třeba se natáčení posune a Benedict Cumberbatch se snímku Flying Horse zúčastní.

Benedict Cumberbatch nominated for Emmy

18. července 2013 v 18:29 | Ronnie

Dnes ráno byly vyhlášeny nominace na cenu Emmy. Benedict Cumberbatch je nominován v kategorii Lead Actor in a Miniseries or Movie za postavu Christophera Tietjense (Parade's End). O cenu bude bojovat s Mattem Damonem, Michaelem Douglasem, Toby Jonesem a Al Pacinem. Ceremoniál se uskuteční 22. září 2013.

Záznam z vyhlášení najdete zde.
 
 

Reklama