News

Benedict Cumberbatch is named “Hunkiest Man in Britain”

2. července 2013 v 18:59 | Ronnie

Bendict Cumberbatch se stal tzv. "Hunkiest Man in Britain". My bychom slovo hunk mohli přeložit jako kus chlapa. Cumberbatche zvolili čtenáři nebo spíše čtenářky magazínu The Sun. Benedict tak porazil Brity, jako jsou David Beckham, Jason Statham, Henry Cavill nebo Tom Hardy.

Little Favour – New short film seeks funding

11. května 2013 v 22:19 | Ronnie

Server Indiegogo zahájil nový projekt. Jde o připravovaný krátký film Little Favour, který je financován fanoušky (zde můžete přispět i vy ;) ). I když tento projekt začal nedávno, fanoušci rychle dosáhli cíle, což byla částka 25 000 liber, a stále přispívají. Snímek bude vyprávět o Wallaceovi, kterého kontaktuje jeho bývalý kolega, aby mu Wallace pomohl s jeho problémem. Hlavních rolí se ujmou Benedict Cumberbatch a Nick Morran. Režie se chopí Patrick Victor Monroe.

Benedict Cumberbatch to appear on Letterman

2. května 2013 v 18:49 | Ronnie

Dnes se koná britská premiéra sci-fi filmu, na který všichni čekáme - Star Trek Into Darkness. A tak jsou herci zváni do různých show, aby mohli svůj film předvést divákům. Benedict Cumberbatch se nejprve objeví 3. května spolu s Chrisem Pinem v The Graham Norton Show, kterou BBC1 odvysílá v 22:35 britského času. O několik dní později - 9. května - se Cumberbatch objeví v další show, tentokrát v Americe. Je totiž hostem slavné Late Show with David Letterman. Druhý den ho čeká Today Show.

Guillermo del Toro's Crimson Peak

13. dubna 2013 v 23:20 | Ronnie

Guillermo del Toro, který natočil filmy Hellboy 1 i 2, Blade 2, Faunův Labyrint, a který se podílel na scénaři u Hobita, připravuje další film. Kromě Pinocchia a Hellboye 3 nám známý mexický režisér připravuje horor Crimson Peak. Jak on sám říká, bude to "strašidelný příběh a gotická romance". S novým filmem se objevují i nová jména herců a mezi herci, jako jsou Jessica Chastain, Emma Stone a Charlie Hunnam, se objevil i Benedict Cumberbatch. Tohoto snímku se dočkáme v kinech až v roce 2015.

Sherlock wins RTS Programme Awards 2012

7. dubna 2013 v 15:39 | Ronnie

Další ceny pro Sherlocka! 19. března 2013 se konalo předávání cen The Royal Television Society Programme Awards a náš oblíbený britský seriál získal 2 ocenění, a to v kategoriích Drama Series a Writer - Drama pro Stevena Moffata. Této akce se zúčastnili Steven Moffat, Mark Gattis, Sue Vertue, Beryl Vertue a Louise Brealy.

South Bank Sky Arts Awards & Broadcasting Press Guild Awards

15. března 2013 v 22:29 | Ronnie

Udílení cen South Bank Sky Arts Awards proběhlo před několika dny a my se můžeme radovat, protože Parade's End (Konec přehlídky) vyhrál v kategorii TV Drama. Hned druhý den se udílely ceny Broadcasting Press Guild Awards a tento kostýmní seriál dostal další 4 ceny, a to v kategoriích Best Actor (Benedict Cumberbatch, který cenu získal jak za roli Christophera Tietjense, tak za slavného detektiva Sherlocka Holmese), Best Drama Series, Best Actress (Rebecca Hall) a Writer's Award (Sir Tom Stoppard).

Benedict Cumberbatch to be guest director at Cambridge Science Festival

12. února 2013 v 21:47 | Ronnie

Benedict Cumberbatch se stanem hostujícím ředitelem na letošním festivalu Cambridge Science Festival. Náplní jeho práce bude sestavování programu na tuto dvoutýdenní akci.

"I'm delighted to be the guest director of the 2013 Cambridge Science Festival. My link to a science festival may seem a little tenuous but, as an actor who has played Stephen Hawking, Heisenberg and Frankenstein, I've long had a passion for all fields of science."

"Science and our engagement with it has reached a crucial crossroads. The festival is a hugely important bridge between the public and science."

Festival bude probíhat od 11. do 24. března na slavné univerzitě Cambridge. Tato událost bude zahrnovat 200 akcí, které se budou týkat vědních oborů od astronomie až po zoologii. Na programu jsou také rozohovory s předními vědci.

"We hope that the programme entertains and inspires you to take a deeper look at our extraordinary world and our existence in it and the universe. Live long and think hard!"

Benedict Cumberbatch to appear in The Simpsons

8. února 2013 v 16:59 | Ronnie

Mnoho celebrit dabovalo Simpsonovi. Meryl Streep, Stephen Hawking, Elizabeth Taylor, Paul Newman - ti všichni se na tomto seriálu podíleli. 10. února se bude v Americe vysílat poslední díl 24. série - Love Is a Many Splintered Thing. V této epizodě bude mluvit Benedict Cumberbatch. Náš oblíbený herec bude dabovat hned dvě postavy, a to britského premiéra a Alana Rickmana. Ben je skvělým imitátorem Rickmana, takže se máme na co těšit ;)

Benedict Cumberbatch nominated for NTA Award

20. ledna 2013 v 18:29 | Ronnie

A je tu další nominace pro našeho oblíbeného herce Benedicta Cumberbatche. Tentokrát na cenu NTA (The National TV Awards). Cumberbatch je nominován za roli Sherlocka Holmese v seriálu Sherlock. Proti němu jsou v kategorii Best Performance: Male Colin Morgan, Matt Smith a Daniel Mays. Samotný seriál je také nominovaný - v kategorii Drama soutěží proti seriálům Panství Downton, Doctor Who, Merlin. Hlasovat můžete do 23. ledna zde.

Benedict Cumberbatch wins Satellite Award

31. prosince 2012 v 14:49 | Ronnie

16. prosince vyhlásila International Press Academy výherce Satellite Awards. Vítězem v kategorii Actor in a Miniseries or a Motion Picture Made for Television se stal Benedict Cumberbatch za roli Sherlocka ve stejnojmenném seriálu. Porazil tak herce, jako jsou Kevin Costner, Clive Owen, Woody Harrelson a další.
 
 

Reklama