News

Sherlock and Benedict Cumberbatch nominated for the TV.com Awards

27. prosince 2012 v 19:09 | Ronnie

Sherlock BBC a Benedict Cumberbatch jsou nominováni v soutěži The TV.com 'Best of 2012′ Awards v kategoriích Best Drama Series a Best Dramatic Actor. Vítěze nevybírá porota, ale všichni lidé, kteří hlasují na stránce tv.com.

Benedict Cumberbatch - hlasovat můžete zde.
Sherlock - hlasovat můžete zde.

Hlasování končí 3. ledna a hlasovat můžete více než jednou ;)

Benedict Cumberbatch to narrate The Snowman and The Snowdog

21. prosince 2012 v 18:19 | Ronnie

Pomalu se nám blíží Vánoce a Benedict Cumberbatch se stane vypravěčem na audioknize The Snowman and The Snowdog. Příběh bude volným pokračováním na klasický vánoční příběh The Snowman. Právě letos bude 30. výročí tohoto krátkometrážního filmu, který vznikl na motiv kultovní knihy pro děti od Raymonda Briggse. 23-minutový příběh odvysílá Channel 4 24. prosince ve 20:00. Audio e-kniha vyjde 29. prosince 2012 a bude stát 4,99£.

Benedict Cumberbatch nominated for a Golden Globe Award

17. prosince 2012 v 20:09 | Ronnie

Letos byl Benedict Cumberbatch již několikrát nominován na velmi prestižní ceny, jako je BAFTA a EMMY. A teď se objevila další nominace za roli Sherlocka, a to na Zlatý glóbus. Tento ceremoniál se uskuteční 13. ledna 2013. Gratuluji k nominaci :)

Benedict Cumberbatch confirmed to play Julian Assange

30. listopadu 2012 v 20:10 | Ronnie

Režisér Bill Condon (Dreamgirls, Kinsey) připravuje nový autobiografický film o Julianu Assangovi a nedávno bylo potvrzeno, že hlavní role se ujme Benedict Cumberbatch. Film bude natočen na motivy knih Inside WikiLeaks: My Time With Julian Assange At The World's Most Dangerous Website a WikiLeaks: Inside Julian Assange's War On Secrecy. Daniela Domschelt-Berga, který napsal první z těchto knih, si možná zahraje James McAvoy, který už se několikrát sešel na place s Cumberbatchem, například ve filmu Zahřívací kolo (Starter for 10).
Julian Assange je australský vydavatel a internetový aktivista. Je spoluzakladatelem WikiLeaks - servru, který zvěřejňoval tajné dokumenty.

Benedict Cumberbatch joins Absolutely Anything

14. listopadu 2012 v 20:29 | Ronnie

Dlouho očekávaný projekt Absolutely Anything od legendární britské skupiny Monty Python se postupně připravuje a na veřejnost se dostávají nové informace. Již nějakou dobu se ví, že jediný, kdo odřekl svou roli, byl člen Monty Python Eric Idle, ale 6. listopadu uveřejnila stránka TheWrap.com nová jména - Benedict Cumberbatch a Gemma Arterton. Ti se připojí k tomuto animovanému projektu společně s hercem Robinem Williamsem.

Benedict Cumberbatch to star as Brian Epstein

11. listopadu 2012 v 11:59 | Ronnie

31. října uveřejnil Hollywood Reporter zprávu, že Benedict Cumberbatch bude hrát manažera skupiny The Beatles Briana Epsteina v připravovaném autobiografickém filmu. Režie se ujme Paul McGuigan, který je znám pro svoji režii v seriálu Sherlock. Tento film bude produkovat Tom Hanks.

Benedict Cumberbatch wins Best Actor at The Crime Thriller Awards 2012

19. října 2012 v 19:39 | Ronnie

18. října 2012 proběhl další ročník předávání cen The Crime Thriller Awards v Grosvenor House Hotel. Seriál Sherlock BBC měl 4 nominace, z kterých 3 proměnil. Benedict Cumberbatch vyhrál v kategorii Best Actor Dagger, Martin Freeman v Supporting Actor Dagger a celá druhá série tohoto seríálu získala cenu TV Dagger. Nominovaná byla i Una Stubbs, ale bohužel ji porazila Kelly Macdonald. Cenu The Film Dagger si odnesl film Jeden musí z kola ven (Tinker Tailor Soldier Spy).

Britové se mohou 23. října těšit na záznam z předávání cen, který bude vysílat kanál ITV3.

Palace to Palace London Bike Ride - Team BC raise £23.000

14. října 2012 v 22:39 | Ronnie

Dnes, 14. říjina 2012 se konala charitativní akce Palace to Palace London Bike Ride. Jak jsem dříve psala, zúčastnil se ji Benedict Cumberbatch se svým kamarádem Adam Acklandem. Na jejich "TEAM BC" bylo vybráno skvělých 23 778 liber!
Před několika dny Benedict všem poděkoval:

Páni! Jste skvělí! Bez vás bychom se tolik nesnažili.Je to úžasná částka pro neuvěřitelně dobrou věc.Adam ani já vám nemůžeme dostatečně poděkovat. Jsme skutečně ohromeni a dotčeni. Vaše velkorysost je nesmírná v těchto dobách. Děkuji, děkuji, děkuji
Benedict x

A dnes komentoval svoji účast těmito slovy:

Nemám mnoho příležitostí, abych si zajezdil na kole, takže bylo fantastické zúčastnit se tohoto skvělého závodu Londýnem. Není příliš lehké ujet 45 mil, ale stálo to za to a my si to všichni užili.
The Prince's Trust je charita, které nadšeně pomáhám. Mladí lidé jsou naší budoucností a kvůli jejich snaze najít si práci mám pocit, že je nezbytné abychom udělali vše, co je v našich silách. Chceme se ujistit, že všichni mají šanci uspět.

Mimochodem, 45 mil je něco přes 72 km.

Benedict Cumberbatch says thank you to his sponsors

10. října 2012 v 23:27 | Ronnie

Nedávno se objevila zpráva, že se Benedict Cumberbatch zúčastní dobročinné akce The Prince's Trust Palace to Palace Bike Ride. Fanoušci podpořili finančním darem jeho tým, kde je se svým kamarádem Adamem Acklandem. Byla vybrána částka přes 14 000 liber a toto číslo se stále zvyšuje. Benedict Cumberbatch byl natolik nadšen, že včera svým štědrým fanouškům poslal tento děkovný e-mail:

Jsem ohromen! Ani vám nemůžu poděkovat za vaši štědrost. Kromě skvělých online darců, tak i těm, kteří na festivalu přispěli 1,406.24 liber. Ani jednomu z vás nemohu dostatečně poděkovat. Klidně bych s touto podporou zajel i dalších 45 mil. Skutečně se mě to hluboce dotklo. To, co děláme, je skvělá věc a teď riskuju, že budu znít drze, ale.... PŘEDEJTE TO DÁL! Ať co nejvíce lidí ví o této charitě (jděte na http://www.princes-trust.org.uk/) a o tom, co dělám, abych se pokusil získat co nejvíce peněz a abych všem rozeslal odkaz na stránku, kde můžou darovat finanční částku. Bylo by skvělé, kdybychom dosáhli našeho cíle. Já daruji příspěvek, který jsem získal za Cheltenham a to pomůže, ale vy se podívejte na tuto charitu a uvidíte, proč si zaslouží vše co máme. http://www.princes-trust.org.uk/
Byli jste tolik velkorysí, takže teď věnujte trochu času a já slibuju, že to bude stát za to. Pokud dosáhnene našeho cíle do dvou dnů, tak se s vámi podělím o své fotky z tréninků v okouzlujícím cyklistickém zařízení!
Ale vážně... Chci se snažit zvýšit částku co nejvíce. My skutečně děláme rozdíl. S obrovskými díky a láskou.
Benedict x

Btw moc se omlouvám za svoji nepřítomnost - slibuju, že se to o víkendu zlepší ;)

Glamour - Sexiest men 2012

7. října 2012 v 11:49 | Ronnie
Jako každý rok, tak i letos ohodnotil časopis Glamour 100 nejvíce sexy mužů světa. Benedict Cumberbatch se dostal na 5. místo - gratuluji :)


TOP 10
1.Robert Pattinson
2.Tom Hiddleston
3.Johnny Depp
4.Michael Fassbender
5.Benedict Cumberbatch
6.Robert Downey Jr
7.Taylor Lautner
8.Paul Wesley
9.James McAvoy
10.Henry Cavill
 
 

Reklama