News

Benedict Cumberbatch set to be next Bond baddie

28. září 2012 v 23:09 | Ronnie

Zatímco v listopadu jde do kin další díl z bondovské série Skyfall, v roce 2014 se můžeme těšit na dalšího "Bonda". To, že hlavního hrdinu si opět zahraje Daniel Craig je jisté, ale kdo se ujme role záporáka? Nic zatím není oficiálně potvrzené, ale začíná se spekulovat o Benedictovi Cumberbatchovi.

Blízký zdroj řekl pro Express:
"Benedict je považován za ideálního záporáka v novém Bondovi. Natáčení začne příští rok a on by se ho měl zúčastnit. Vyrostl sledováním Bondovských filmů, takže tato role je pro něj jako splněný dětský sen."

Sponsor Benedict Cumberbatch for the Palace to Palace London Bike Ride

25. září 2012 v 17:49 | Ronnie

Benedict Cumberbatch se v neděli 14. října zúčastní akce Palace to Palace London Bike Ride 2012. Jak název napovídá, týmy, které se zapojí, pojedou na kole, a to od St. James Park až k Windsor Castle. Celková trasa je 45 mil. Tato akce je dobročinná. Členy zúčastněných týmů totiž můžete podpořit finanční častkou, která půjde na charitativní organizaci The Prince's Trust.

ZDE můžete podpořit Benedicta Cumberbatche - pokud nechcete posílat peníze, je možné mu na stejné stránce poslat přání k vydařené cestě.

Emmy Awards 2012

24. září 2012 v 17:49 | Ronnie
Včera proběhlo předávání televizních cen Emmy. Benedict Cumberbatch a seriál Sherlock měli dohromady 5 nominací, ale bohužel ani jednu neproměnili.

Benedict Cumberbatch and August: Osage County

28. srpna 2012 v 22:09 | Ronnie
Snímek August: Osage County je připravovaným filmem režiséra Johna Wellse o rodině, jejíž členové se rozejdou různými směry, dokud se neobjeví krize, která je všechny vrátí do jejich rodného sídla. Obsazeni jsou známé osobnosti jako oscarová herečka Meryl Streep, Julia Roberts, Abigail Breslin, Chris Cooper a další. A právě teď se projednává možná účast Benedicta Cumberbatcha v roli citlivého syna Mattie Fae Aiken (Margo Martindale) - sestry Violet Weston (Meryl Streep).

Parade's End starts airing today!

24. srpna 2012 v 19:49 | Ronnie
Dnes se bude v Anglii vysílat první díl pětidílné série Parade's End na BBC 2. Tomuto dílu, který bude začínat ve 21 hodin západoevropského času, bude předcházet The One Show na BBC 1, ve které celý seriál uvede Benedict Cumberbatch. Tento pořád bude moderovat Chris Evans s Alex Jones a Cumberbatch bude také mluvit o jeho roli ve Star Treku a Hobitovi.copyright ©
http://benedict-cumberbatch.blog.cz/
Sources:
http://cumberbatchweb.tumblr.com/
http://bbc.co.uk/
 
 

Reklama