TV Appearances

NHK Interview

28. července 2013 v 11:49 | Ronnie

Top Gear

15. července 2013 v 9:29 | Ronnie
Včera se splnil sen všem fanouškům Bena i Top Gearu, protože právě v ten den se vysílal 3. díl 20. řady tohoto motoristického pořadu, kde v autě za rozumnou cenu jel Benedict Cumberbatch. Rozhovor S Jeremym je úžasný! Spolu proberou Sherlocka, Star Trek, Benovu rodinu, jeho auta, únos a mnohem víc. Jo a Ben "dá pěstí" Jeremymu :D

Late Night with Jimmy Fallon

15. července 2013 v 9:23 | Ronnie
Omlouvám se, ale na YouTube video vymazali a z jiného serveru sem nejde vložit, takže sem dávám alespoň odkaz:

video najdete zde

MTV First: Cast and Director of Star Trek Into Darkness

4. července 2013 v 22:10 | Ronnie

The Today Show

4. července 2013 v 22:07 | Ronnie

Daybreak

3. července 2013 v 19:46 | Ronnie

Late Show with David Letterman

16. května 2013 v 18:39 | Ronnie
Další úžasná show, kde se Benedict ukázal. Rozhovor je především zaměřen na Star Trek, ale hovoří například i o jeho učení angličtiny v Indii.

The Graham Norton Show

5. května 2013 v 11:29 | Ronnie
Tak tohle je naprosto úžasná show! Benedict je prostě skvělý ;) Všem doporučuju, aby se podívali na celé video. Bude se mluvit o Star Treku, Sherlockovi, Frankensteinovi i Benedictově "zlověstném" hlasu. Ale pokud se vám nechce koukat na celou show, tak se aspoň podívejte od 13:56 na scénu s fanouškama ;)
Doufám, že video půjde přehrát ;)

Hawking's Documentary - Trailer

14. dubna 2013 v 16:20 | Ronnie

The One Show - 24th August

25. srpna 2012 v 15:59 | Ronnie
Jak jsem včera psala, Benedict Cumberbatch se objevil v The One Show. Mluvil především o seriálu Parade's End (o příběhu, o jeho postavě atd., jen si nemohl vzpomenout, jak se jmenuje jeho seriálová láska Valentine). Dále byly zmíněny jeho filmy Hobit a Star Trek 2, ale k nim neposkytl žádné nové informace.

Chris Evans s Alex Jones (moderátoři) společně s ním vyvrátili rozhovor pro Reader's Digest, ve kterém prý Benedict naprosto pomluvil druhou sérii seriálu Panství Downton. Jak on sám říká: "Vždyť se ve vánočním speciálu objevil můj otec." Podle jeho slov pouze srovnával tento seriál s Parade's End a výsledný článek byl vytržen z kontextu.
Hned na začátku rozhovoru je rozebírána Benedictova neúčast na olympiádě, protože v té době natáčel Twelve Years a Slave v Americe. Hodně ho to mrzelo, ale je na svou zem moc hrdý a těší se na paralymiádu, která brzy začne.


Doufám, že jsem ten rozhovor správně pochopila a informace, které tu zveřejňuji jsou správné.
Mimochodem, Benedictovi to velmi sekne! Vypadá vážně skvěle ;)
 
 

Reklama